Referencer

Over 600 tilfredse kunder kender vores kvalitet

Industri og håndværk

Landbrug og fiskeproduktion

Offentlige og private institutioner

El-installatører

Sportshaller

Detailhandel - butiksbelysning

Ejendomsadministration

Hoteller og restauration

Kontor

Internationalt

Industri og håndværk


Aalborg Portland A/S, 9100 Aalborg
Aarhus Logistic Center A/S, 8000 Aarhus C
Ab Catering København A/S, 2605 Brøndby
AB Metal A/S, 7700 Thisted
Alfa Laval Aalborg A/S, 9000 Aalborg
Alfa-Laval Copenhagen A/S, 2860 Søborg (1200 Stk. Led Rør)
AM Handel v Ivan Manniche, 4130 Viby Sjælland
Andelskartoffelmelsfabrikken Sønderjylland Amba, 6520 Toftlund
Anders Pedersen Maskin- & Specialfabrik, 7150 Barrit
Aqua Group A/S, 7000 Fredericia
Aqua-Partners Aps, 7000 Fredericia
Arla Foods Warehouse Ishøj, 2635 Ishøj
Arresøvej ApS v. Kjeld S. Poulsen, 8240 Risskov
Baby Dan A/S, 8670 Låsby
BERNER A/S, 9400 Nørresundby
BENT BRANDT A/S, 8200 Århus N
Benteler Aluminium Systems DK A/S, 6270 Tønder
BioMar A/S, 7330 Brande
Brdr. Simonsen, 6500 Vojens
Brdr. Thorsen I/S, 8541 Nimtofte
Broste Copenhagen A/S, 2650 Hvidovre
Bsb Industry A/S, 6640 Lunderskov
Buwi Grafisk Aps, 3200 Helsinge
C & D Foods, 6715 Esbjerg N
Danhatch Denmark A/S, 9760 Vrå
Danisco A/S, 6100 Haderslev
Danish Agro A.M.B.A., Karise
Danish Crown, 9300 Sæby
Danish Salmon A/S, 9850 Hirtshals
Danrice A/S, 5853 Ørbæk
Dansk Overflade Teknik A/S, 7330 Brande
Dansk Træemballage A/S, 5600 Faaborg
DANTOY A/S, 9500 Hobro
DEIF A/S, Skive
Dgs Denmark A/S (Oticon), 2750 Ballerup
Dichmann Sørensens eftf. ApS, 2650 Hvidovre
Ditlev-Burke Industrial Tools A/S, 4550 Asnæs
DLG Rødekro, 6230 Rødekro
DyKon A/S, 6640 Lunderskov
Ecometric A/S, 6000 Kolding
Egetæpper A/S, 7400 Herning
EHI Fund Denmark ApS, 2650 Hvidovre
Ejerforening Danmark, 8361 Hasselager
Elektro/Bosch Car Service Center, 5700 Svendborg
Elektronik-Centret, 2740 Skovlunde
Em Store Design A/S, 8700 Horsens
Emballagegruppen A/S, 7100 Vejle
Energi Nord A/S, 9000 Aalborg
Fair-Trans A/S, 6200 Aabenraa
Family Garden A/S, Horsens
Flensted A/S, 6823 Ansager
Flexoprint A/S, 8960 Randers Sø
Fonden DBK, Køge
FREJA Transport & Logistics A/S, 2630 Taastrup
FREJA Transport & Logistics A/S, 8660 Skanderborg
Frema, 8961 Allingåbro
Frode Laursen A/S, 8382 Hinnerup
Futuna Blue, Santa Maria (Cadiz), Spanien
Fyns Kran Udstyr A/S, 2665 Vallensbæk Strand
Galsgaard Bageri, 7500 Holstebro
Gern Glas A/S, 8641 Sorring
Gm Plast A/S, 8722 Hedensted
Hedegaard A/S, 9400 Nørresundby
Helens Rør A/S, 5500 Middelfart
Hempel A/S, 2800 Kgs. Lyngby
Hinnerup Auto, 8382 Hinnerup
HKscan Denmark A/S, 7830 Vinderup
Holger Christiansen A/S (Bosch Group), 6705 Esbjerg Ø
Hwam A/S, 8362 Hørning
Hydro Autocenter/Bosch Car Service Center, 6950 Ringkøbing
I/S Affaldplus, 4700 Næstved
Idealcombi A/S, 2650 Hvidovre
Idealcombi A/S, 7760 Hurup Thy
Indutex Textiles A/S, 3450 Allerød
Insta A/S, 4700 Næstved
Ista Danmark A/S, 2750 Ballerup

JKF INDUSTRI A/S, 9560 Hadsund
Jydsk Kloak Service A/S, 8520 Lystrup
Karstensens Skibsværft, 9990 Skagen
Krüger Kaldnes A/S, Drammen, Norge
Kvik Center Risskov A/S, 8240 Risskov
Lallemand Denmark A/S, 8500 Grenå
Lillnord A/S, 8300 Odder
Lindab A/S, 6100 Haderslev
Linddana A/S, 7160 Tørring
LogoPaint A/S, 7100 Vejle
L-Tek A/S, 8961 Allingåbro
Lund Maskinfabrik A/S, 8700 Horsens
Luxaflex Scandinavia A/S, 9600 Aars
MAN Truck & Bus Danmark A/S, 8381 Tilst
Marimatech A/S, 8382 Hinnerup
Maximus A/S, 7755 Bedsted Thy
Migatronic – Export A/S, 9690 Fjerritslev
Nakskov Maskinfabrik A/S, 4900 Nakskov
Nardos A/S, 8420 Knebel
Naturmælk A.m.b.a., 6360 Tinglev
Nilfisk Advance A/S, 2605 Brøndby
Nordisk Wavin A/S, 8450 Hammel
Ns System A/S, 9900 Frederikshavn
Olet Industrigummi, 6600 Vejen
Oticon/Dgs Denmark A/S, 2750 Ballerup
Pamutec A/S, 7480 Vildbjerg
Pegasus Solar Aps, 7000 Fredericia
PROCUDAN A/S, 6000 Kolding
Prodan A/S, 8940 Randers Sv
Qulleq A/S, 3900 Nuuk, Grønland
Resolux A/S, 5853 Ørbæk
ROCKWOOL A/S, 2640 Hedehusene
ROCKWOOL A/S, 6580 Vamdrup
ROCKWOOL A/S, 9500 Hobro
ROCKWOOL AS, Moss, Norge
Rolf Schmidt Industri Plast A/S, 6000 Kolding
Rosendahl Design Group A/S, 3450 Birkerød
Roust Spær A/S, 6818 Årre
Roust Træ A/S, 6881 Årre
Ruben Svart A/S, 1057 Kbh K
Rustfri Dk A/S, 4900 Nakskov (1200 rør)
Semler Gruppen A/S, 2605 Brøndby
Scanbur A/S, 2690 Karlslunde
Sick A/S, 3450 Birkerød
Skandinavisk Logistik A/S, 2635 Ishøj
Snedkeriet Optimisten Amba, 1440 København K
Solskov Aps, 8240 Risskov
Stokholm Transport A/S, 2610 Rødovre
Store Hedevej 4 ApS, 4000 Roskilde
Subc Partner A/S, 6700 Esbjerg
Tekimex A/S, 2640 Hedehusene
Terma Aerostructures A/S, 8500 Grenaa
Terma Aerostructures A/S, 8520 Lystrup
Tetrapak Hoyer A/S, 8270 Højbjerg
Tk-Tek A/S, 6000 Kolding
Trekantens Affaldsselskab (Tas), 6000 Kolding
Triplenine Fish Protein A.m.b.a., 6700 Esbjerg
UNILEVER PRODUKTION ApS, 5000 Odense
Unitstaal A/S, 8260 Viby J
Vestas Manufacturing A/S, 6920 Videbæk
Vestas Manufacturing A/S, 6940 Lem St.
Vestas Manufacturing A/S, 8000 Aarhus C
Vestas Manufacturing A/S, 8450 Hammel
Vestas Wind Systems A/S, 6920 Videbæk
Vestas Wind Systems A/S, 8000 Aarhus C
Vestas Wind Systems, 6950 Ringkøbing
Vicus P ApS, 8450 Hammel
VM Tarm A/S, 6880 Tarm
Volvo Danmark A/S, 2630 Taastrup
Volvo Danmark A/S, 7500 Holstebro
Volvo Danmark A/S, 8800 Viborg
Volvo Truck Center Aalborg A/S, 9000 Aalborg
Volvo Truck Center, 2630 Taastrup
Århus Slagtehus A/S, 8000 Aarhus C

Landbrug og fiskeproduktion


Agerskovgård Svineproduktion, 7400 Herning
Anders Kappel, 4863 Eskilstrup
Ankergård v. Jørgen Gram, 6500 Vojens
Asbjørn Plauborg Kaad, 6470 Sydals
B2B Bonus Amba, 6700 Esbjerg (forening)
Binadan A/S, 8766 Nørre Snede (fjerkræavl)
Boye Jensen, 4735 Mern (svineavl)
Bramsgaard Aps, 6070 Christiansfeld (svineavl)
Brdr. Thorsen I/S, 8400 Ebeltoft (maskinstation)
Brdr. Thorsen I/S, 8541 Nimtofte (maskinstation)
Bredebjerggaard, 4350 Ugerløse (svineavl)
Brian Høj Johansen, 4891 Toreby (svineavl)
Brogaard V/Lars-Ole Hjorth-Larsen, 3720 Åkirkeby (svineavl)
Brådegård v. Henrik Marcus Pedersen, 4560 Vig (svineavl)
Bukkerupgård v. Jacob Vallø Hansen, 4340 Tølløse (svineavl)
Carl Hansen, 4673 Stevns (svineavl)
Carl Skou, 4673 Stevns (svineavl)
Carsten Keseler, 6064 Jordrup (svineavl)
Charlottendal v. Jan Jacobsen, 8970 Havndal (svineavl)
Christian Gjerring, 4900 Nakskov (svineavl)
Danish Crown A/S, 9300 Sæby (svineslagteri)
Danish Salmon A/S, 9850 Hirtshals (landbaseret lakseopdræt)
Dyrehavegård v. Jens Erik La Cour Jensen, 5690 Tommerup (svineavl)
Erik Hansen, 6040 Egtved (svineavl)
Erik Rasmussen, 4900 Nakskov (svineavl)
Esben Skøtt, 6070 Christiansfeld (svineavl)
Falknergaarden v.Søren Falkner Sørensen, 6660 Lintrup (mælkeproduktion)
Flemming Jensen, 3720 Aakirkeby (svineavl)
Futuna Blue Espana S.l., Santa Maria (Cadiz), Spanien (landbaseret opdræt af blåfinnet tun)
Gabøl Nørregaard, 6500 Vojens (svineavl)
Ginnerupgaard, 7760 Hurup Thy (svineavl)
Gislumgård I/S, 9600 Aars (svineavl)
Graugård I/S, 6430 Nordborg (svineavl)
Grønhøjgård V/Jens Gregers Nielsen, 4200 Slagelse (svineavl)
Hans Chr. Clemmensen, 7080 Børkop (svineavl)
Hedeager v. Verner Pedersen, 8882 Fårvang (svineavl)
Hedegaard V/Kristoffer Serup Hald, 7660 Bækmarksbro (svineavl)
Helemosegård v. Klaus Flemming Pedersen, 4360 Kirke Eskilstrup
Henrik Marcus Pedersen, 4560
Vig
Holbækgaard V/Niels Bjerregaard, 8950 Holbæk (limousine kødkvæg)
Horskærsgaard v. Torben Jakobsen, 8300 Odder
Hyldgaard V/Folke Dreyer, 4390 Vipperød (svineavl)
I/S Skovgård v. Mads Skau & Nis Kloppenborg , 6500 Vojens (svineavl)
I/S Vestergaard, 8950 Ørsted (svineavl)
Jens Axel Sørensen, 6870 Ølgod (svineavl)
Jens Gade Holm, 6950 Ringkøbing (svineavl)
Jens Jørgen Erichsen, 7080 Børkop (svineavl)
Jens Vigh Riis, 7900 Nykøbing Mors (svineavl)
Jesper Hovaldt, 6800 Varde (mælkeproducent)
Jesper Lund Jensen, 6600 Vejen (svineavl)
Jesper Tambour, 4862 Guldborg (svineavl)
Jørgen Gram, 6500 Vojens (svineavl)

Karsten Bo Pedersen, 4951 Nørreballe (svineavl)
Kasper Dahl Andersen, 9500 Hobro (svineavl)
Klaus Flemming Pedersen, 4360 Kirke Eskildstrup (svineavl)
Kustrup Margård, 5500 Middelfart (svineavl)
Landbruger Ole Blæsbjerg Kirkeby, 7650 Bøvlingbjerg
Lars Palle, 4360 Tølløse (svineavl)
Løvlund Opformering, Hammerum, 7400 Herning (svineavl)
Martin Søby, 8960 Randers (svineavl)
Michael Christiansen, 4912 Harpelunde (svineavl)
Michael Johansen, 4400 Kalundborg (svineavl)
Michael Thorsen, 8670 Låsby (svineavl)
Mikael Andersen, 4200 Slagelse (svineavl)
Morten Raahauge, 4750 Lundby (svineavl)
Morten Tambour, 4920 Søllested (svineavl)
Niels Koefoed, 3730 Nexø (svineavl)
Niels L. Møller, 6500 Vojens (svineavl)
Nis Skau, 6500 Vojens (svineavl)
Nordahl I/S v. Allan Nordahl, 4970 Rødby (svineavl)
Ole Elbæk, 4672 Klippinge (svineavl)
Ole Kirkeby, 7650 Bøvlingbjerg (svineavl)
Ole Overgaard, 7441 Bording (svineavl)
Ole Skaarup Nielsen, 5560 Aarup (svineavl)
Pamutec A/S, 7480 Vildbjerg (udstyr til minkavl)
Per Tambour, 4800 Nykøbing Falster (svineavl)
Peter Hansen, 4000 Roskilde (svineavl)
Peter Thøysen Rasmussen, 6430 Nordborg (svineavl)
Petersborg v. Carl Hansen, 6600 Vejen
Poul M. Mathiasen, 6500 Vojens (svineavl)
Poulsen I/S, 4540 Fårevejle (svineavl)
Rokkedahl Landbrug A/S, 9240 Nibe
Staubro I/S v/Søren Brogaard Villadsen og Søren Staugaard Christensen, 6630
Rødding
Steen Rytter, 4200 Slagelse (svineavl)
Steffen Sørensen, 4900 Nakskov (svineavl)
Stendyssegård v. Torben Lorenzen, 4673 Rødvig Stevns (svineavl)
Stenhærgaard A/S, 4990 Sakskøbing
Stutteriet Hippolyt, Langdamsgaard, 8471 Sabro (hestestutteri)
Svineejendommen Vidtskue, 8950 Holbæk (svineavl)
Swiss Alpine Fish AG, Lostallo, Schweiz (lakseproduktion og -slagteri)
Sønderløkkegård, Hoptrup, 6200 Haderslev (svineavl)
Søren Bonde, 5500 Middelfart (svineavl)
Søren Helmer, 4350 Ugerløse (svineavl)
Søren Villadsen, 6630 Rødding (svineavl)
Thomas Knudsen, 7323 Give (fjerkræavl)
Torben Jakobsen, 8300 Odder (svineavl)
Torben Lorenzen, 4673 Rødvig Stevns (svineavl)
Transbølgaard, 6800 Varde (mælkeproduktion)
Triplenine Fish Protein A.m.b.a., 6700 Esbjerg (produktion af dyrefoder)
Troels Vestergaard, 8950 Ørsted (svineavl)
Tybjerggaard V/Bent Jeppesen, 4160 Herlufmagle (svineavl)
Vestjysk Markbrug ApS v. Jens Gade Holm, 6950 Ringkøbing
Østenfjeld, 8581 Nimtofte (svineavl)
Østerskovgård, 8350 Hundslund (svineavl)
Aagaard Multisite V/Henrik Alexandersen, 8370 Hadsten (svineavl)
Aarhus Slagtehus A/S, 8000 Aarhus C (kreaturslagteri)

Offentlige og private institutioner


Beredskabsstyrelsen Bornholm, 3770 Allinge
Beredskabsstyrelsen Hedehusene, 2640 Hedehusene
Beredskabsstyrelsen (hovedkontor), 3460 Birkerød
Beredskabsstyrelsen Midtjylland, 7400 Herning
Beredskabsstyrelsen Nordjylland, 7700 Thisted
Beredskabsstyrelsen Sjælland, 4700 Næstved
Beredskabsstyrelsen Sydjylland, 6100 Haderslev
Beredskabsstyrelsen Teknisk Skole, 6360 Tinglev
Energitjenesten Syd, 6000 Kolding
Esbjerg Kommune
EUC Nordvestsjælland, 4300 Holbæk
Favrskov Gymnasium, 8370 Hadsten
Flyvestation Skrydstrup, 6500 Vojens
Fredensborg Kommune, 2980 Kokkedal
Fredensborg Rådhus, 2980 Kokkedal
Frederiksberg Hovedbibliotek, 2000 Frederiksberg
Frederiksborg Gymnasium og HF, 3400 Hillerød
Gredstedbro Skole, 6771 Gredstedbro (folkeskole)
Grønlands Selvstyre – Nanoq
Haderslev Politistation, 6600 Haderslev
Helsingør Kommune, 3000 Helsingør
Herlev Gymnasium, 2730 Herlev
International Business College, 6000 Kolding
Kofoeds Skole, 2300 København S (Privatskole)
Kroppedal Museum, 2630 Taastrup
Kulturhuset Islands Brygge, 2300 København S (Københavns Kommune)
Københavns Tekniske Skole, 1974 Frederiksberg C
Københavns Tekniske Skole, 2400 København Nv
Københavns Tekniske Skole, 2500 Valby
Københavns Tekniske Skole, 2610 Rødovre
Københavns Tekniske Skole, 2730 Herlev

Københavns Universitet, 1870 Frederiksberg
Københavns Universitet, Biologisk Institut, 1870 Frederiksberg
Løjtegårdsskolen, 2770 Kastrup (folkeskole)
Ny Hollænderskolen, 1855 Frederiksberg
Nybrogård Kollegiet, 2800 Kgs. Lyngby
Odder Gymnasium, 8300 Odder
OPA Privathospital, 8000 Aarhus C
Plyssen, 2770 Kastrup (Udstillingscenter, Tårnby Kommune)
Professionshøjskolen Metropol, 2200 København N
Randlevskolen, 8300 Odder
Rehabiliteringscentret Orion, 3400 Hillerød (Region Hovedstaden)
Ribe Katedralskole, 6760 Ribe
Rønde Gymnasium, 8410 Rønde
Rådhuset, Dragør Kommune
Rådhuset, Fredensborg Kommune
Scion Dtu (Danmarks Tekniske Universitet), 2800 Lyngby
Skelgårdsskolen, 2770 Kastrup (Folkeskole)
Solgården, 2770 Kastrup (ældrecenter)
Speciallæge Lise Christensen, 2000 Frederiksberg
Teknologisk Institut, 2630 Taastrup
Thorshøjgård, 2635 Ishøj
Tårnby Kommune, 2770 Kastrup
Tårnby Ungdomsskole, 2770 Kastrup (folkeskole)
Uddannelsescentret i Roskilde, 4000 Roskilde (Slagteriskolen)
Underværket, 8900 Randers C
Vejen kommune, Bygningsservice, 6600 Vejen
Viborg Gymnasium og HF, 8800 Viborg
ZBC, 4000 Roskilde
Aarhus Lufthavn, 8560 Kolind

El-installatører


3E El-Firma ApS, Odense SV
Ahl A/S, Rødovre
AK Installationer ApS, Viborg
Aktiv El A/S, Nakskov
Arne Hald A/S, Holstebro
B-Light ApS, Åbyhøj
Bn IVS, Skødstrup
BP Electric A/S, Grenaa
B. Schrøder A/S, Holsted
Bachmann El-Teknik A/S, Hørsholm
Bjerborg El-Service A/S, Hammel
Bravida A/S, Brøndby
Caverion Danmark A/S, Fredericia
Caverion Danmark A/S, Skovlunde
CL Electric A/S, Hillerød
Claus Dalsgaard A/S, Ballerup
Dahl A/S, Rødovre
Dansk EL Service A/S, København Ø
DI-Teknik A/S, Køge
Dichmann Sørensens Eftf Aps, Hvidovre
Dl Installation A/S, Brabrand
El-Net, 100 Tórshavn, Færøerne
El-Teknik A/S, Hobro
Fl. Jespersen & Søn A/S, Hirtshals
Frederiksbjerg El A/S, Viby J
Gyngstrup El, Otterup
Hammel Elforsyning Service A/S, 8450 Hammel
Henning Mortensen A/S, Silkeborg
Horslunde EL-Service ApS, Horslunde
Humble Installationsforretning ApS, 5932 Humble
Infrarød.DK IVS, Varde
Installationsgruppen A/S, Fredericia
Intego A/S, Aalborg
Ivan P. El-Service ApS, Valby
JCJ Elektro, Gjerlev
KL Automatik ApS, 7120 Vejle Øst
Kragelund El A/S, Silkeborg
KS-El Entreprise, Dragør

Lillegården El A/S, Hobro
Lindved El A/S, Vejle
Lokalenergi A/S, Viby
Luminex A/S, Horsens
Løkken El-Service, Løkken
Martin Juhl Elteknik, Aarhus C
Michaels El-Service, Sakskøbing
Midtjysk El-Center, Ikast
Mj Elteknik Aps, Hinnerup
Morsø Electro, 7900 Nykøbing M
M-Tech Installation, Hørning
NMT Smedegaard El-Service, Risskov
Næstved EL-Service ApS, Næstved
O. Fonnesbæk A/S, Brørup
OF-POWER IVS, Aalestrup
Pegasus Solar, Fredericia
Ph El & Sikring, København Ø
Ph Elektronik, Kastrup
PRO Elteknik, 6940 Lem St.
Qulleq A/S, Nuuk
Resolux ApS, Ørbæk
RH-EL, ApS, Hvidovre
RR Elteknik Aps, Høng
Sif Gruppen A/S, Søborg
S.J. Udlejning v/Søren Jensen, 9560 Hadsund
Skrydstrup El A/S, Vojens
Skævinge Installationsforretning, Skævinge
Snejberg El v. Aksel Sixhøj, Herning
Sol-El Aps, Ejstrupholm
Stenderup El, Stenderup
Strøh Teknikpartner A/S, Kolding
Strøm Hansen A/S, 9400 Nørresundby
Svendsens El A/S, Horsens
Søndersø El-Service ApS, Søndersø
Søren Jensens Eftf. A/S, Sæby
Tk-Tek A/S, Kolding
Taars El-Service, Tårs
Vejby El & VVS A/S, Spøttrup
Wicotec Kirkebjerg A/S, Viby J
Yit A/S, Kolding
Yit A/S, Fredericia
Yit A/S, Åbyhøj

Sportshaller


Den Ny Brabrand-Hal, 8220 Brabrand
Den Selvejende Institution Lindved Hallen, 7100 Vejle
Godthåb Hallen, 3900 Nuuk
Hammel Idrætscenter, 8450 Hammel
Idrætsanlægget Ved Diget, 2770 Kastrup
Juelsmindehallerne, 7130 Juelsminde
Kongelundshallen, 2791 Dragør
Kvaglundhallen, 6705 Esbjerg Ø
Molshallen, 8420 Knebel
Rødovrehallen, 2610 Rødovre
Vejlby-Risskov Hallen, 8240 Risskov

Detailhandel - butiksbelysning


AM Handel v Ivan Manniche, 4130 Viby Sjælland
BAUHAUS, Esbjerg
BAUHAUS Herning
BAUHAUS, Hillerød
BAUHAUS Hjørring
BAUHAUS, Holbæk
BAUHAUS, Ishøj
BAUHAUS, Næstved
BAUHAUS, Odense
BAUHAUS, Randers
BAUHAUS, Roskilde
BAUHAUS, Vejle
BAUHAUS, Viby J
BAUHAUS, Aalborg
BAUHAUS Sverige, Bromma (Stockholm)
BAUHAUS Sverige, Bäckebol (Göteborg)
BAUHAUS Sverige, Hyllinge (Helsingborg)
BAUHAUS Sverige, Järfälla (Stockholm)
BAUHAUS Sverige, Kalmar
BAUHAUS Sverige, Linköping
BAUHAUS Sverige, Länna (Stockholm)
BAUHAUS Sverige, Malmö
BAUHAUS Sverige, Norrköping
BAUHAUS Sverige, Sundsvall
BAUHAUS Sverige, Uddevalla
BAUHAUS Sverige, Uppsala
Bolighuset P. Lindegaard-Poulsen, 5220 Odense Sø
Boutique D’or, Lyngby Storcenter, 2800 Kgs. Lyngby
Bruuns Galleri, 8000 Aarhus C
Børnekompaniet, Viby Center, 8260 Viby
Centermode, Viby Center, 8260 Viby
Classic Jewellery, Bruuns Galleri, 8000 Århus C
Elektro/Bosch Car Service Center, 5700 Svendborg
Elgiganten, 8260 Viby J
Erfurt, Bruuns Galleri, 8000 Århus C
Expert Løgten Radio, 8541 Løgten
Farum Apotek, Farum Bytorv, 3520 Farum
Friis Optik, 8700 Horsens
Gadsbøll, Farum Bytorv, 3520 Farum
Galsgaard Bageri, 7500 Holstebro
Hadsund Midtpunkt, 9560 Hadsund
Harald Nyborg (Sverige)
Home, 8250 Egå
Home, 8270 Højbjerg
Home, 8330 Tranbjerg
Imerco, 2730 Herlev
Kig-Ind Damekonfektion, Lyngby Storcenter, 2800 Kgs. Lyngby
Kontaktlinseinstituttet, 8000 Århus
Lauritz.com, 4000 Roskilde
Lindholm Biler, 8800 Viborg
Lykke Sko, 8600 Silkeborg
Lystrup Dyrecenter, 8520 Lystrup

Møller Damekonfektion, Aalborg Storcenter, 9220 Aalborg Sv
Netto Biler A/S, 8600 Silkeborg
Nybolig, 7700 Thisted
Nyt Syn, Veri Center, 8240 Risskov
Ok Benzin, 6500 Vojens
Rema 1000, ialt ca. 75 butikker, deriblandt…..
Rema 1000, 3250 Gilleleje
Rema 1000, 4600 Slagelse
Rema 1000, 4700 Næstved
Rema 1000, 4930 Maribo
Rema 1000, 6700 Esbjerg
Rema 1000, 7830 Vinderup
Rema 1000, 7850 Stoholm
Rema 1000, 8250 Egå
Rema 1000, 9600 Aars
Rosendahl Design Group, 2970 Hørsholm
Røde Kors Butikken, 7330 Brande
Sct. Lukas Apotek, 8000 Aarhus C
Sct. Mathias Ure-Guld, Bruuns Galleri, 8000 Århus C
Shell, 8543 Hornslet
Short Cut, 8541 Skødstrup
Spar Junget, 7870 Roslev
Spar Nord, 9000 Aalborg
Sparekassen Sjælland
Superbest, 2850 Nærum
Svane Apoteket, 4000 Roskilde
The Body Shop, 8000 Århus C

Ejendomsadministration


AOF Nord, 9000 Aalborg
Bruuns Galleri, 8000 Aarhus C
EHI Fund Denmark A/S, 2650 Hvidovre
Ejendomsselskabet Arresøvej ApS, 8240 Risskov
Ejerforeningen Olufsborg, 2630 Tåstrup
Hadsund Midtpunkt, 9560 Hadsund
John Nørgaard Erhvervsejendomme A/S, 9000 Aalborg
Nybrogård Kollegiet, 2800 Kgs. Lyngby

Hoteller og restauration


Copenhagen Marriott, 1560 København K
Krøyers Gl. Skagen, 9990 Skagen
Quality Hotel Aalborg, 9000 Aalborg
Sanden Bjerggaard, Slette Strand, 9690 Fjerritslev
Scandic Plaza, 8000 Århus C
Scandic, 8230 Århus Vest

Kontor


A. P. Møller Maersk A/S, Esplanaden 50, 1263 KBH K
AB Catering København, 2605 Brøndby
Advokaterne Sct. Knuds Torv, 8000 Aarhus C
AOF Nord, 9000 Aalborg
Comaco A/S, 8883 Skjern
DS Data, 8541 Skødstrup
GLS Denmark, 6000 Kolding
Helsingør Kommune
HWAM A/S, 8362 Hørning
John Nørgaard Erhvervsejendomme A/S, 9000 Aalborg
Københavns Kommune
L-TEK, 8961 Allingåbro
Region Hovedstaden
REITAN/REMA 1000 A/S, 8700 Horsens
Rustfri DK A/S, 4900 Nakskov
Secomea A/S, 2730 Herlev
SPAR NORD A/S, 9000 Aalborg
Sparekassen Sjælland, 4300 Holbæk
Speciallæge Lise Christensen, 2000 Frederiksberg

Internationalt


Aqua Group A/S (Globalt)
BAUHAUS Sverige, Bromma (Stockholm)
BAUHAUS Sverige, Bäckebol (Göteborg)
BAUHAUS Sverige, Hyllinge (Helsingborg)
BAUHAUS Sverige, Järfälla (Stockholm)
BAUHAUS Sverige, Kalmar
BAUHAUS Sverige, Linköping
BAUHAUS Sverige, Länna (Stockholm)
BAUHAUS Sverige, Malmö
BAUHAUS Sverige, Norrköping
BAUHAUS Sverige, Sundsvall
BAUHAUS Sverige, Uddevalla
BAUHAUS Sverige, Uppsala
EL-NET, 100 Tórshavn, Færøerne
Futuna Blue Espana S.L., Santa Maria (Cadiz), Spanien
Harald Nyborg, Sverige
HELEC Ltd, Bristol, UK
IDEALCOMBI A/S, London Showroom, UK
Krüger Kaldnes A/S, Drammen, Norge
AS ROCKWOOL, Moss, Norge
QULLEQ A/S, 3900 Nuuk, Grønland
SOLARCENTRUM ITZEHOE GMBH, 25524 Itzehoe, Tyskland
Tiger Group S.L., Marbella, Spanien
Swiss Alpine Fish AG, Lostallo, Schweiz (lakseproduktion og -slagteri)